Informácie o membránach AlfaTOP novej generácie

Informácie o membránach AlfaTOP novej generácie

AlfaTOP - membrány novej generácie    

 
 
  S potešením oznamujeme, že na slovenský trh sme uviedli do predaja membrány najnovšej generácie AlfaTOP. Sú vyrábané na moderných výrobných linkách. Zúžitkovali sme mnoho rokov výskumu a vývoja, spoločne s vedeckými a výrobnými skúsenosťami,  ako aj  praktické skúsenosti s  vlastnosťami všetkých vrstiev, ktoré tvoria membránu a sú najlepšie pre strešné aplikácie. Membrány AlfaTOP najnovšej generácie sa vyznačujú následujúcimi unikátnymi vlastnosťami:
1) majú zlepšenú odolnosť proti roztrhnutiu na klinci o 40%, a zvýšenú elasticitu zavedením  bikomponentových vláknin
2) sú opticky silnejšie (aj pri zachovaní rovnakej plošnej hmotnosťi), elastickejšie na dotyk
3) vďaka mnohoročnej praxi a výskumu sa podarilo vyrobiť šírku 1,6m , ktorá umožňuje zvýšiť efektívnosť krytia znížením počtu prekrytí membrány na streche. Dlhodobo navrhované pokrývačmi.
4) technológia spájania vrstiev polypropylénu, vyvinutá našími odborníkmi, významne zvyšuje ich tepelnú odolnosť
5) Jedinečnosť týchto riešení pomohol k udržaniu najvyššej paropriepustnosťi, ktorá je našou hlavnou výhodou na trhu
 
Na základe dlhoročných pozorovaní a rozhovorov s pokrývačmi, a zároveň snahe vyhovieť potrebám trhu, sme vyrobili produkt so zvýšenou šírkou o 10 cm, čím získajú pokrývači, klienti, a obchodné spoločnosti môžu konečne ponúknuť požadovaný produkt.
V strechách rodinných domov majú krovy najčastejšie niečo cez 7 m dĺžky. U takýchto striech  pri šírke membrán 1,6 m získame menší počet pásov, a tým aj menší počet preložení. Výhody sa líšia v závislosti od tvaru a rozmerov strechy, ale vždy to umožňuje rýchlejšiu výstavbu. Zároveň tu vzniká úspora pri použití lepiacich pások, zníženým počtom preložení membrán. 
 
Máme dobre vybavené laboratórium pre kompletné skúšanie membrán, a tiež experimentálny výskum na strechách s ohľadom na trvanlivosť našich výrobkov na strechách. Nazbierané skúsenosti nám umožňujú neustále zlepšovať  membrány a výsledkom týchto skúseností je výroba membrán najnovšej generácie.
 
Výskum sa tiež vzťahuje na teploty, ktorým sú strešné membrány vystavené. Na týchto podkladoch sme dospeli  k záveru, že všetky membrány najnovšej generácie majú lepšiu odolnosť voči vysokým teplotám, bez toho aby došlo k zmene základných parametrov, vrátane tých najdôležitejších: vodotesnosť a paropriepustnosť.
Preto Vám ponúkame moderné, bezkonkurenčné produkty, ktoré nemôžu ponúknuť  iní výrobcovia, a prinášajú nesmierny prínos pre Vašich zákazníkov a pokrývačov.
 
Spracované na podkladoch výrobcu membrán AlfaTOP.